Відділ освіти Новопокровської селищної ради
Середа, 29.05.2024, 20:34
» Меню сайту
» УВАГА!!!
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 


 


 

 13-20 лютого. Багатська СЗШ.

   Герої Небесної Сотні

 

 Протягом двох тижнів лютого у Багатській школі проходили  заходи з нагоди  вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Серед найбільш цікавих та змістовних -   спортивні "Змагання м’яті загиблих воїнів - земляків АТО» та "Ігри патріотів» Пам’яті Сергія Нігояна, виховна година «Герої з майдану», а також виставки в шкільній бібліотеці, приурочені даній тематиці. 

 

 

 20 лютого. Павлівська НСШ.

   Відлуння Революції Гідності

Революція Гідності  знайшла відлуння і в юних дитячих серцях учнів Павлівської НСШ. 20 лютого в школі було проведено єдині уроки пам’яті героїв Небесної Сотні. Ці уроки були присвячені цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість і життя за рідну Батьківщину. Пройшла лінійка – реквієм «Герої не вмирають ... Просто йдуть». Лунали щирі слова подяки людям, які віддали своє життя за волю і щастя рідної землі. Хвилиною мовчання учні школи вшанували память людей, чиї серця не залишилися байдужими до долі рідної землі.

 


29 січня. Новопокровська СЗШ.

                                                     Пам’ять Героїв Крут

     В історії нашого народу є багато величних і славних подій, що дають відчуття єдності  українського народу, роблять нас не безбатченками, а жителями єдиної України.

     Ідуть дні, минають роки, час стирає найміцніше каміння, але в пам’яті народній навічно залишаться імена юних героїв, які 29 січня 1918 році в нерівному бою під  Крутами віддали своє життя за волю і незалежність України.

     Крути...   Поїзди, проходячи повз цю маленьку станцію, стишують хід, а в день, коли сталася трагедія, тривожно сигналять... Немов будять приспану й присипану порохом забуття за часів СРСР нашу пам’ять про тих, хто поклав голову в цих полях, захищаючи незалежність молодої Української держави. Передчасно зів’ялий цвіт юних романтиків...

     29 січня вшановували героїв Крут і в Новопокровській школі. В цей день проведено єдиний урок, де учні повернулися в ті далекі часи, разом з ведучими пройшли сторінками історії становлення та боротьби за незалежність України. Школярі переглянули фільм про події формування загону та його боротьбу. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмі вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації. 

     Тож нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину. Вони полягли щоб ми сьогодні жили в мирній і незалежній країні.

              


 


27 січня. Новопокровська СЗШ. 

Вшанування памяті жертв Голокосту

           Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту  відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 р. кожного року 27 січня. Саме цього дня 1945 р., війська Першого Українського фронту звільнили польське містечко Освенцім,  у якому знаходився табір смерті Аушвіц – Біркенау, що став жахливим символом Голокосту та нацистських злочинів під час Другої світової війни. В цей день запалюють шість свічок у пам'ять про шість мільйонів загиблих  євреїв під час Голокосту.

            У КЗО «Новопокровська СЗШ» в цей день відбулися  заходи, що вшановують пам'ять про ті дні. Учні 8 класу стали активними учасниками Круглого столу «Бабин Яр: якою є наша пам'ять». Для учнів 1-11 класів було організовано інформаційну лінійку «Це не можна забути», яку  підготували та під час якої виступили  з повідомленнями учні 9 класу під керівництвом Залужньої О.М. Діти розповіли про табори смерті, які були розташовані в Європі. Схвилювала всіх присутніх розповідь про події в Бабиному Яру, який став символом Голокосту в Україні.

             Під час заходів учні школи дізналися, що масові страти євреїв відбувалися і на території нашої області. В зв’язку з цим у Дніпрі відкрито Музей Голокосту, експозиції якого ще раз  нагадують про ті страшні події, які ніколи не повинні повторитися.

             Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам'ять жертв Голокосту.


27 січня. Павлівська НСШ.

                                                     Тиждень історії

       «Хто не знає  свого минулого , той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани." Цими словами розпочався  тиждень історії в Павлівській НСЗШ, який проводився  з  23. 01. по 27. 01 . 2017 року.

       На урочистій лінійці Богиня історії Кліо познайомила учнів з планом проведення тижня. Вона запропонувала всім разом  вирушити у мандрівку  по країні історичних знань, доторкнутися до сивої давнини, поринути у героїчне минуле, згадати творців історії, тих, хто виборював незалежність нашої держави. В рамках тижня в школі організовано і проведено ряд цікавих заходів.  Учні 1 – 4 класів переглянули мультиплікаційні фільми «Стародавній Єгипет», «Стародавня людина», «Міфи Стародавньої Греції».  Діти  поринули до історії  найдавніших цивілізацій  і дізналися  чим раніше займалися люди, як жили, що їли. З учнями 5 – 9 класів було  проведено   історичну гру «Лабіринтами минулого»,  усний журнал «Подорож до Київської Русі», КВК, подорож – вікторина «Стежками  України»,історичні цікавинки.  

       Прикладом поваги і гордості до юних патріотів часів національно-визвольних змагань початку 20 століття та вшанування істинної здатності до самопожертви в ім’я Вітчизни став проведений  урок – реквієм  «Пам’ятаємо героїв Крут» . Величним і водночас трагічним спомином завершено тиждень історії.

       Самим активним учасникам було вручено подяки. Грамоту «Кращий історик» отримала учениця 9 класу Косенко Оксана.

                

 


23 січня. Новопокровська СЗШ.

  День Соборності України

У глибину століть сягає історія нашого народу. Майже 100  років тому це слово було вписане в нашу історію, але святковим днем воно стало лише на початку нашої незалежності. Протягом багатьох століть історичного розвитку Україна не мала власної державності і єдиної території. Українські землі належали багатьом державам: найбільше Росії, Литві, Угорщині, Речі Посполитій, згодом Румунії, Чехословаччині. Не судилося Україні вибороти незалежність і під час визвольних змагань 1917-1921 років, вистояти не було сили. Але 22 січня1919 року українці вперше святкували День Соборності та незалежності.  В цей день було ухвалено Універсал Соборності України – Акт Злуки, який об’єднав до того дві самостійні республіки: Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку в єдину соборну державу. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого Універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено  суверенною і незалежною державою.

      До Дня Соборності України в Новопокровській СЗШ було проведено низку заходів. Серед них проведення єдиних уроків.

     Було проведено єдиний урок на тему: «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн безсмертна моя Україна». Учні 10 класу Захарова Аліна, Шевченко Анна, Козін Дарина підготували повідомлення про тернистий шлях до Соборності України. Активну участь в обговоренні об’єднавчих  та державотворчих процесів узяли Гурін Катерина, Швець Альона, Інюшина Ксенія. Класний керівник 10 класу Матвієць Ю.Ф. наголосила, що свобода, єдність та незалежність –давня українська мрія, що є можливою лише за умови усвідомлення власної української ідентичності в своїй єдиній, соборній, незалежній державі.

      Виховні заходи пройшли у кожному класі, адже учні усвідомлюють, що Україна – наш спільний дім, і ми маємо дбати, щоб в країні був добробут і лад, мир і злагода. Українці з надією дивляться у завтрашній день. Держава чекає на дітей, які повинні стати майбутніми господарями країни, мудрими, умілими, дбайливими та людяними. Треба лише пам’ятати про головне – кожен повинен вибудовувати храм своєї душі, формувати себе як людину.

            


20 січня. Павлівська НСШ.

                                                     День воз'єднання України

 До вшанування возз’єднання Східної і Західної України  у Павлівській неповній середній  школі було проведено ряд заходів.

        З 16.01.17  по 20.01.17 пройшла тематична виставка   «Соборна мати – Україна одна на всіх , як оберіг». Учні 1 класу подорожували містами України та виготовили з паперу державні символи. З 18 по 20 січня на уроках історії проходили тематичні п’ятихвилинки  «Славетні імена України», «Провідники українського національного духу», під час яких кожен з учнів мав свою особисту думку, але усі сходилися в тім, що, не зважаючи на усі відмінності, наш народ залишається єдиним цілим, бо нас об’єднує одна з наймилозвучніших мов світу. Ще нас об’єднує культура, традиції, музика, гордість за українських поетів та письменників, художників, винахідників та науковців, воїнів. Але найбільше всіх об’єднує любов до Батьківщини.  

        20 січня у всіх класах пройшов єдиний урок та загальношкільна лінійка   «З Україною в серці».Вінцем подій став флеш-моб, мета  якого  показати єдність нашої України.

                   


10 січня. Павлівський ДНЗ.                      Новорічне свято

» Вхід на сайт
» Пошук
» Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
» Архів записів
» Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2024uCoz